Dla usprawnienia oraz automatyzacji obsługi umożliwiamy klientom naszej hurtowni odzieży roboczej - BHP korzystanie z hurtowego automatycznego panelu obsługi klienta. Dzięki stronie internetowej www.ubieramybhp.pl mają Państwo możliwość zakupu ubrań BHP marki Fruit Of The Loom bez wychodzenia z biura.

W naszej ofercie znaleźć można produkty dwóch znanych na całym świecie marek: Fruit Of The Loom – światowy lider w produkcji odzieży reklamowej, sportowej oraz Result – specjalista w produkcji odzieży outdoorowej, roboczej. Ies Polska jest największym importerem odzieży Fruit Of The Loom, posiadamy największe stany magazynowe w Polsce. Produkty Fruit Of The Loom to gwarancja satysfakcji z użytkowania za rozsądną cenę. Odpowiednie do znakowania metodą haftu, sitodruku czy sublimacji. Markowa odzież robocza Fruit Of The Loom sprawdzi się jako ubrania medyczne, odzież hotelowa. Odzież pracownicza Fruit Of The Loom to doskonała propozycja zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. Nowe oblicze tej marki to różnorodne fasony, sposoby wykończenia i zróżnicowana kolorystyka. Oferujemy szeroką gamę produktów: T-shirty, koszulki polo ochronne, koszule dla pracowników, polary, bluzy robocze, spodnie dresowe, a także kurtki BHP.

Klienci les Polska mogą polegać na sprawdzonej i młodej obsłudze, która wie jak profesjonalnie doradzić przy wyborze ubrań roboczych. Chętnie dzielimy się wiedzą jak odpowiednio dobrać odzież pracowniczą, by należycie spełniła swoją funkcję - użytkową i ochronną. Nabywcy otoczeni są rzetelną opieką handlową - począwszy od pierwszego zamówienia, aż po jego realizację i dostarczenie towaru.

Klienci, poznając się na stylu i jakości ubrań BHP Fruit Of The Loom zawsze chętnie wracają do najnowszych katalogów i nowości. Internetowa hurtownia odzieży roboczej - BHP les Polska na bieżąco dostosowuje się do wymagań oraz światowych nowinek w branży odzieży roboczej i reklamowej.